Flugger – sprawdź oddział w Centrum Handlowym Targówek w Warszawie!

Jeśli planujesz malowanie – wybierz renomowane produkty marki Flugger, które znajdziesz w Warszawskim Centrum Handlowym Targówek. Sprawdź co jeszcze możesz tam znaleźć!

Prace wykończeniowe mają ogromny wpływ na ostateczny efekt aranżacji wnętrz. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalne, piękne rezultaty, zdecydowanie powinieneś zaopatrzyć się w produkty wysokiej jakości. Te z pewnością znajdziesz w asortymencie marki Flugger.

Flugger Warszawa – farby, tapety, gładzie szpachlowe i wiele innych
Flugger jest skandynawską marką, której historia sięga roku 1890 i obecnie prowadzi ok. 550 placówek handlowych w Danii, Szwecji, Norwegii, na Islandii, a także w Polsce oraz Chinach. Tak długa tradycja i doświadczenie pozwoliły zgromadzić ogrom cennej wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu możliwa jest produkcja towarów najwyższej jakości, w pełni spełniających wysokie wymagania klientów.

Tak jak w każdym innym oddziale, we Flugger Warszawa zatrudniani są kompetentni pracownicy, którzy zawsze starają się zapewnić fachową pomoc i doradztwo. Pomogą Ci dobrać odpowiednie materiały, znaleźć wymarzony kolor farby lub wzór tapety. Podpowiedzą  także, jak wykonać planowane przez Ciebie prace remontowe czy budowalne, by uzyskać jak najlepsze efekty.

Chociaż to farby Flugger są najszerzej znane, marka oferuje znacznie bardziej zróżnicowany asortyment. Wśród innych dostępnych produktów można wymienić m.in.: specyfiki do drewna, masy szpachlowe, tapety oraz narzędzia. W jednym sklepie zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz!

Dlaczego warto udać się do salonu Flugger w Warszawie?
Flugger swoją ofertą zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Od 125 lat spełnia oczekiwania zarówno osób prywatnych, realizujących drobne remonty, jak i fachowców profesjonalnie zajmujących się profesjami budowlanymi. Wybierając produkty tej marki zyskujesz pewność, że zostały wykonane z najlepszych materiałów. Farby są dostępne w setkach pięknych odcieni, Flugger tapety – w zachwycających wzorach, a wszystkie akcesoria, narzędzia i materiały budowlane charakteryzują się trwałością i wygodą w użyciu.

Flugger Warszawa w Centrum Handlowym Targówek jest jednym z najwygodniej ulokowanych salonów. Jeśli urządzasz lub remontujesz dom, w tej jednej galerii możesz znaleźć wszystkie inne towary – meble, oświetlenie, panele i wiele więcej. Podczas wizyty w Homeparku zaopatrzysz się nie tylko w farby marki Flugger, ale także całe niezbędne wyposażenie do zrealizowania swoich pomysłów i projektów budowlano-aranżacyjnych.

Na terenie Homepark Targówek znajdziesz również wiele innych sklepów, np. spożywczych lub kosmetycznych, a do tego oddział Poczty Polskiej, Banku PEKAO S.A., klub fitness i więcej.

Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość i zależy Ci na tym, by planowane prace budowlane lub remontowe zostały wykonane na najwyższym poziomie, wybierz produkty Flugger. Już dziś zdecyduj się na zakupy w oddziale ulokowanym w Homepark Targówek, by zaoszczędzić swój czas. Przekonaj się, jak wiele spraw załatwisz podczas jednej wizyty!

Sklepy objęte wydarzeniem: