HalfPrice w Centrum Handlowym Homepark Targówek

 

19.03 otwarty został sklep HalfPrice w Centrum Handlowym Homepark Targówek w Warszawie. Na pierwszych 50 klientów będą czekały specjalne karty podarunkowe, dlatego warto być na miejscu punktualnie lub nawet przed czasem.

HalfPrice to miejsce, w którym można znaleźć markowe produkty w wyjątkowych cenach! Oferta sklepu obejmuje odzież, obuwie, dodatki do wnętrz, akcesoria sportowe, produkty dla zwierząt oraz przekąski z różnych zakątków świata. Ponadto, w sklepie dostępny jest dział Luxury Brands, w którym można znaleźć wyjątkowe produkty od renomowanych domów mody i projektantów, takich jak Emporio Armani, Valentino, Etro, Chloe, Moschino i ponad trzy tysiące innych marek.
HalfPrice w Centrum Handlowym Homepark Targówek oferuje również szeroki wybór artykułów idealnych na pierwsze wiosenne wycieczki, takich jak walizki, okulary przeciwsłoneczne, odzież sportowa, bidony i wiele innych!

Sklep HalfPrice jest oparty na koncepcji sprzedażowej off-price. Wszystkie produkty pochodzą bezpośrednio od marek, ich partnerów lub dystrybutorów z całego świata co gwarantuje ich oryginalność. Dzięki temu w HalfPrice możesz kupić markowe produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. W ofercie sieci znajdziesz szeroki zakres unikatowych brandów, chociażby z Japonii, USA czy Skandynawii, które często nie są dostępne w Polsce.

 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do odwiedzenia nowego sklepu HalfPrice w Centrum Handlowym Homepark Targówek!

Sklepy objęte wydarzeniem: