Leroy Merlin Targówek – dla domu i ogrodu!

Remontujesz, urządzasz lub dekorujesz dom bądź ogród? Wybierz market, w którym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz – w wielu różnych wariantach i korzystnych cenach. Leroy Merlin Targówek oferuje szeroką ofertę produktów świetnej jakości w wygodnej lokalizacji!

Niezależnie od tego, czy planujesz drobne prace remontowe, czy budujesz dom od podstaw – zawsze powinieneś wybierać materiały budowlane najwyższej jakości. To od nich w największym stopniu zależy efekt końcowy Twojej pracy. Przy takich działaniach potrzebny jest dodatkowy asortyment – narzędzia, wyposażenie czy dekoracje. Wszystko to i wiele więcej znaleźć można w Leroy Merlin w Targówku!

Leroy Merlin Targówek – materiały budowlane, narzędzia i wiele innych
Leroy Merlin jest francuską firmą istniejącą na rynku już niemalże od ponad wieku. Została założona przez Alfreda Leroy wraz z żoną Różą Merlin w 1923 roku, w formie sklepu sprzedającego sprzęty do budowy oraz remontu. Na przestrzeni lat interes rozrastał się i ewoluował. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 1994 roku. Leroy Merlin Targówek jest jednym z 60 polskich oddziałów.

Misją firmy jest sprzedaż towarów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Z pomocą oferowanych produktów klienci mogą tworzyć domy i ogrody swoich marzeń. Sklepy Leroy Merlin to także miejsca, w których uzyskamy poradę i pomoc od doświadczonej obsługi.

W niezwykle szerokiej ofercie znaleźć można: materiały budowlane, narzędzia, wyposażenie wnętrz, dekoracje i wiele więcej produktów do urządzania domu oraz ogrodu. Wszystkie są dostępne w licznych wariantach i cenach. Będziesz zaskoczony, jak łatwo i niedrogo możesz wprowadzić zmiany w swoim mieszkaniu!

Leroy Merlin Targówek – odmień swój dom i ogród!
Leroy Merlin Targówek jest jednym z najlepszych i najwygodniej ulokowanych (zbieg trasy S8 oraz DK 7) sklepów budowlanych w Warszawie. Do tego w każdej chwili można zasięgnąć porady lub skonsultować swoje plany z wykwalifikowaną obsługą. Wsparcie fachowców jest gwarancją tego, że zrobisz udane i świadome zakupy.

Każdy oddział Leroy Merlin oferuje ogromny zakres produktów – od najmniejszych śrubek do wielkich roślin. Bez kłopotu da się w pełni wybudować, wyremontować i urządzić dom lub ogród zgodnie ze swoim gustem oraz możliwościami finansowymi, jedynie z użyciem zakupionych tutaj towarów.

Sklep Leroy Merlin położony jest w kompleksie Homepark Targówek, w sąsiedztwie innych centrów budowlanych i wyposażeniowych, takich jak Agata Meble, Jula, Ikea czy Domoteka. Łatwo więc załatwić wszystkie sprawy za jednym zamachem!

Leroy Merlin Targówek to idealne miejsce dla majsterkowiczów, osób pragnących zmian, urządzających przestrzeń a także fachowców zajmujących się branżą budowlaną.

Odmień swój dom i ogród z Leroy Merlin!