Maxi Zoo po raz kolejny przedłuża kampanię „Nasze niskie ceny”!

Nasze niskie ceny” to kampania Maxi Zoo, w ramach której od października 2023 roku klienci sieci mogą kupować prawie 600 produktów w stałych, niezmienionych cenach. Firma ma dla kupujących dobrą wiadomość – kampania została przedłużona do końca czerwca 2024 roku dla tych samych produktów, w tych samych cenach. Oferta obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych.

Decyzja o przedłużeniu była podyktowana obecną sytuacją na rynku i potrzebami klientów. To daje opiekunom szansę na przemyślane zakupy bez presji czasu.

Wysoka jakość w stabilnej cenie zawsze była naszym celem i wyznacznikiem. Bierzemy pod uwagę trudną sytuację na rynku, dlatego chcemy dawać opiekunom zwierząt możliwość wykonywania przemyślanych zakupów. Kampania “Nasze niskie ceny” spełnia te potrzeby i oferuje kilkaset produktów wysokiej jakości w stałych cenach. Wierzymy, że decyzja o jej przedłużeniu pomoże klientom w bezstresowym planowaniu zakupów. – mówi Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo.

Maxi Zoo oprócz proponowania stałych cen zachęca do analizowania etykiet, porównywania produktów i bieżącego monitorowania gazetki oraz kuponów rabatowych pojawiających się w aplikacji Maxi Zoo. To przepis na oszczędność przy zachowaniu wysokiej jakości.

Kampania „Nasze niskie ceny” jest dostępna we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Maxi Zoo w Polsce. Produkty, które są nią objęte, posiadają charakterystyczne, żółte ceny oraz oznaczenia z napisem “ Nasze niskie ceny”. Dzięki temu klienci łatwo je zlokalizują podczas wizyt w sklepach. Regulamin przedłużenia akcji wraz z listą produktów dostępne są ponadto w każdym sklepie stacjonarnym Maxi Zoo w Polsce oraz na stronie https://www.maxizoo.pl/promocje-oferty/sklepy-stacjonarne/.

To kolejne (drugie) przedłużenie kampanii, a Maxi Zoo nie wyklucza kontynuowania jej w przyszłości. Jeśli do tego dojdzie, Maxi Zoo poinformuje konsumentki i konsumentów do 15 czerwca 2024 r. Kampania „Nasze niskie ceny” może zostać także ponowiona w innej formie, dla innych produktów (w całości lub części), w innych cenach.

Sklepy objęte wydarzeniem: