Nowa placówka ENEL-MED w HOMEPARK Targówek

Mieszkańcy Targówka i okolic mogą już korzystać z szerokiej oferty nowoczesnych usług  medycznych w nowej placówce ENEL-MED w HOMEPARK Targówek!

W HOMEPARK Targówek została otwarta placówka jednego z największych operatorów medycznych ENEL-MED. Już od stycznia pacjenci mogą wykonać badanie rezonansu magnetycznego przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i korzystać z 15 kolejnych gabinetów specjalistycznych!

ENEL-MED w HOMEPARK Targówek oferuje pacjentom badania na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym w zakresie rezonansu magnetycznego.

Już od 1 lutego otwarte zostanie 15 kolejnych gabinetów, a oferta usług obejmie poszukiwane specjalności medyczne jak interna, pediatria, kardiologia, okulistyka, dermatologia, neurologia, pulmonologia, laryngologia, ginekologia, gastrologia, endokrynologia, ortopedia, dietetyka, stomatologia, protetyka, implantologia oraz medycyna pracy.

ENEL-MED w HOMEPARK Targówek oferuje nowoczesne urządzenia, profesjonalny personel oraz innowacyjne technologie, zwiększające komfort pacjentów. Dodatkowo, dla wszystkich odwiedzających placówkę, przygotowany został duży, wygodny i bezpłatny parking.

Placówka uzupełnia szeroką ofertę handlowo-usługową, adresowaną przede wszystkim do rodzin. ENEL-MED w HOMEPARK Targówek przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00.

Sklepy objęte wydarzeniem: