O centrum

Homepark Targówek jest parkiem handlowym o powierzchni 74,545 m kw., którego głównymi najemcami są Leroy Merlin, Jula, Komfort, JYSK, TK Maxx, Sports Direct, Smyk Megastore oraz sklep Lidl.

Dogodne położenie przy Trasie S8 (Trasa Toruńska), wygodny parking oferujący prawie 4,000 miejsc, stanowi doskonałą destynację zarówno dla mieszkańców Warszawy, jak i klientów z północnej i wschodniej części stołecznej aglomeracji. Dla komfortu zmotoryzowanych klientów poruszających się samochodami elektrycznymi w obiekcie uruchomiona została również stacja ładowania pojazdów elektrycznych Noxo.

Oprócz ponad 30 sklepów, oferujących produkty z takich branż, jak dom i ogród, meble, elektronika, sport i rekreacja czy artykuły spożywcze, na terenie Homepark Targówek znajduje się Domoteka – jedyny w Polsce dom handlowy mający tak szeroką gamę mebli i artykułów wnętrzarskich. Ponad 50 salonów z 600 markami z kategorii Dom i Wnętrze w jednym miejscu.

Homepark Targówek to nie tylko sklepy, ale także oferta gastronomiczna, zapewniona przez restauracje. Na terenie parku handlowego znajduje się również Centrum Medyczne Enel-med zapewniające konsultacje pediatryczne i specjalistyczne, a także diagnostykę medyczną. Poza tym klienci mogą korzystać z oferty klubu fitness Gravitan.

Homepark Targówek jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i zrealizuje najróżniejsze potrzeby.

Właścicielem parków handlowych Homepark jest fundusz Pradera European Retail Parks – wiodącego na rynku specjalistycznym funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3,1 miliarda euro zawiera ponad 50 centrów i parków handlowych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji, posiadających łącznie 2,000 sklepów. (www.pradera.com)

 

Nieruchomością zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland.