O centrum

Homepark Targówek jest parkiem handlowym o powierzchni 74,545 m kw., którego głównymi najemcami są Leroy Merlin, Jula, TK Maxx, Sports Direct, Smyk Megastore.

Dogodne położenie przy Trasie S8 (Trasa Toruńska), wygodny parking oferujący ponad 3,900 miejsc, pozwala na łatwy dojazd zarówno mieszkańcom Warszawy, jak i klientom z północnej i wschodniej części stołecznej aglomeracji.

Oprócz ponad 30 sklepów, oferujących produkty z takich branż jak dom i ogród, meble, elektronika, sport i rekreacja czy artykuły spożywcze, na terenie Homepark Targówek znajduje się Domoteka – jedyny w Polsce dom handlowy mający tak szeroką gamę mebli i artykułów wnętrzarskich. Ponad 600 marek z tej kategorii w jednym miejscu.

Homepark Targówek to nie tylko sklepy, ale także oferta gastronomiczna, zapewniona przez restauracje. Na terenie parku handlowego znajduje się również Centrum Medyczne Enel-med zapewniające konsultacje pediatryczne i specjalistyczne, a także diagnostykę medyczną.

Homepark Targówek jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i zrealizuje najróżniejsze potrzeby.

Właścicielem parków handlowych Homepark jest fundusz Pradera European Retail Parks – wiodącego na rynku specjalistycznym funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3 miliardy euro zawiera  58 centrów i parków handlowych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie  2300 sklepów. (www.pradera.com).