Jak zadbać o dobrą widoczność psa po zmroku?

Gdy dni stają się krótsze, czworonożni przyjaciele potrzebują dodatkowej ochrony, by być dobrze widocznymi podczas wieczornych spacerów. W poradniku przedstawiamy akcesoria, które zagwarantują bezpieczeństwo po zmroku.

Jakie produkty wybrać?

1. Świecące obroże – gwarantują dobrą widoczność psa. Pozwalają dostrzec czworonoga z daleka, co jest ważne, kiedy poruszacie się po mieście. Obroża zasygnalizuje kierowcom oraz rowerzystom obecność pupila, dzięki czemu unikniecie niebezpiecznych incydentów.

2. Odblaskowe smycze – odbijają światła reflektorów i pozwalają dostrzec równie psa oraz opiekuna. Są proste w użyciu, nie wymagają baterii i sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. To jeden z artykułów, który powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego opiekuna.

3. Kamizelki odblaskowe – te produkty oferują znaczne pokrycie ciała psa i zapewniają jego maksymalną widoczność z każdej strony. Materiał dodatkowo chroni pupila przed opadami deszczu lub śniegu. Kamizelki nie krępują swobodnych ruchów psa i pozwolą go z łatwością dostrzec, kiedy zanurkuje w stercie pobliskich liści.

4. Szelki odblaskowe  doskonała alternatywa dla kamizelek. Zwłaszcza dla psów, które nie przepadają za zakładaniem ubrań. Szelki odblaskowe są wygodne, łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu oraz zapewniają dobrą widoczność z daleka.

6. Zawieszki odblaskowe – to małe, ale efektywne dodatki, które można łatwo przypiąć do obroży lub szelek i tym samym zasygnalizować obecność psa.

Wybór odpowiedniego produktu jest uzależniony od preferencji opiekunów oraz psów. Dobrze wie o tym sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo Polska. Firma zna potrzeby klientów oraz czworonogów, dlatego w swojej ofercie posiada szeroką ofertę artykułów dbających o widoczność psów po zmroku. Więcej szczegółów na temat produktów odblaskowych znajduje się na stronie Maxi Zoo Polska https://www.maxizoo.pl/magazyn/pies/akcesoria/bezpieczenstwo-w-ciemnosci/.

Sieć przygotowała specjalną ofertę, która pozwala zadbać o bezpieczeństwo psa po zmroku w korzystnych cenach. Od 11 października do 7 listopada we wszystkich sklepach stacjonarnych obowiązuje promocja na wybrane produkty z kategorii „Widoczny w ciemności”: smycze, obroże, szelki, kamizelki, ubranka oraz akcesoria, które posiadają świecące, migające, neonowe lub fluorescencyjne elementy. Przy zakupie minimum dwóch sztuk nalicza się rabat w wysokości 20%. Produkty można ze sobą dowolnie mieszać. Promocja trwa od 11 października do 7 listopada lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych Mazi Zoo. Promocje nie łączą się ze sobą. Więcej informacji o akcji promocyjnej znajduje się na stronie Maxi Zoo Polska https://www.maxizoo.pl/promocje-oferty/.