Wielki test rowerów marki Orbea w salonie Sportano

Kochasz dwa kółka? Zapraszamy już w najbliższy weekend do salonu Sportano w Homepark Targówek na wielki test rowerów marki Orbea.

Już 14 i 15 kwietnia w sklepie stacjonarnym Sportano w Warszawie odbędzie się oficjalne testowanie rowerów hiszpańskiej marki Orbea. Producent do dyspozycji uczestników udostępnił modele MTB, szosowe, grawele, a także elektryczne. Przez cały weekend na pasjonatów dwóch kółek będą również czekały specjalne rabaty na wybrane modele.

14-15 kwietnia testujemy rowery marki Orbea

Kalendarzowa wiosna już dawno się rozpoczęła, więc czas wyciągnąć dwa kółka. Już w najbliższy weekend, tj. 14-15 kwietnia, pasjonaci kolarstwa będą mogli wziąć udział w wyjątkowym evencie organizowanym przez multibrand Sportano, markę Polsport oraz producenta rowerów Orbea Polska. Wielkie testowanie rowerów marki Orbea odbędzie się w sklepie stacjonarnym Sportano w  Homepark Targówek. Testowanie modeli odbywać będzie się w piątek od 16 do 19 oraz w sobotę w godzinach 10-19.

Podczas wydarzenia wszyscy zainteresowani zakupem sprzętu rowerowego będą mogli również skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez organizatorów – 10% zniżki na markę Orbea oraz 20% rabatu na brand Leatt.

Sportano – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących

Sportano to nowoczesny multibrand, który w jednym miejscu skupia najlepsze marki i topowe produkty z niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Początkujący, pasjonat czy profesjonalista – ofercie Sportano każdy znajdzie to czego potrzebuje. Marka stawia na przekraczanie granic handlu internetowego, nowoczesne rozwiązania i najlepsze technologie. Wszystko po to aby zapewnić klientom dostęp do segmentu z najwyższej jakości sprzętem sportowym.

Inicjując wydarzenie podczas, którego pasjonaci kolarstwa mogą nieodpłatnie przetestować najnowsze modele rowerów uznanej hiszpańskiej marki, Sportano wychodzi naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych kupujących.

– W sklepie Sportano możesz kupić produkty do uprawiania swojego ukochanego sportu, ale zanim je kupisz, możesz je wypróbować. W naszej ofercie znajdują się najlepsze marki rowerowe, a jako sprzedawca chcemy, aby nasi klienci podejmowali świadome decyzje zakupowe i mieli do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt – podkreśla Beata Dąbrowska, Dyrektor Działu Marketingu w Sportano.

Jak będą wyglądać testy rowerów Orbea? Zasady uczestnictwa

Aby w nadchodzący weekend móc wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez markę Sportano, należało się zapisać na testy z około tygodniowym wyprzedzeniem. Tym, którym się udało, organizatorzy w dniu eventu udostępnią wybrany model na godzinną jazdę testową. Na miejscu uczestnicy będą zobowiązani dokonać formalności, a do potwierdzenia tożsamości wymagany będzie dowód osobisty i drugi, dodatkowy dokument ze zdjęciem. Jak zapowiadają pomysłodawcy, testy podzielone będą na kilka grup, startujących o konkretnym czasie.

Na tegorocznych testach marki Orbea pojawi się kilka kategorii rowerów w różnych rozmiarach:

  • Rowery MTB z pełnym zawieszeniem strwożone do XC i maratonów: OIZ H30, OIZ M30, OIZ M-PRO.
  • Rowery MTB z pełnym zawieszeniem w wersji Trail: OCCAM H30, OCCAM M30.
  • Rower MTB Enduro: RALLON M20.
  • Rowery MTB: Alma i Laufey.
  • Rowery szosowe karbonowe Race: ORCA M30 na mechanicznych i elektronicznych grupach przerzutek.
  • Rowery szosowe aluminiowe Endurance: AVANT H40.
  • Rowery typu Gravel: Terra karbonowe i aluminiowe.
  • Rowery ze wspomaganiem elektrycznym MTB z pełnym zawieszeniem: RISE w wersji karbonowej i aluminiowej.
  • Rower szosowy ze wspomaganiem elektrycznym: Gain D50.
  • Rowery miejskie ze wspomaganiem elektrycznym i mechaniczne modele.

Nad startami poszczególnych kategorii będą czuwać profesjonaliści w dziedzinie kolarstwa, którzy zadbają o bezpieczeństwo testujących i odpowiedzą na wszelkie pytania. Również w trosce o bezpieczeństwo wymogiem koniecznym dla uczestników jest posiadanie kasku rowerowego – bez niego jazda testowa nie będzie mogła się odbyć.

Orbea – legendarna hiszpańska marka

Orbea jest hiszpańskim producentem rowerów z niemal stuletnią historią w branży. Warty odnotowania jest również fakt, że już w 1934 r. modele tej marki startowały w Tour de France. Sukcesy sportowe odnoszone na rowerach Orbea przez lata ugruntowały jej mocną pozycję na rynku. To właśnie na rowerach hiszpańskiego producenta ścigali się swojego czasu protourowi kolarze drużyny Euskaltel-Eskadi oraz legenda MTB, Julien Absalon, a także Samuel Sanchez, który na szosówce Orca Carbon zdobył medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

Sklepy objęte wydarzeniem: